г. Днепр, ул. Павла Ниринберга, 3 Б
(066) 524-0550
(067) 524-0550

Для когось зима пахне гарячим шоколадом, звучить скрипкою та чаруючою мелодією флейти, огортає теплом м’якенької ковдри та наповнює емоціями від гарного фільму.


Для малечі зима приходить разом з чарівною казкою, з першою сніжинкою, що тане на кінчику язичка. З соковитою солодкістю мандаринок та купкою обгорток від шоколадних цукерок. З першим зліпленим сніговиком та веселим спуском із засніженої гірки, з сяючими вогниками ялинки та улюбленою виставою, яку щороку дарує Banana Club.

22 грудня ми запрошуємо всіх дітей та батьків знову вирушити назустріч справжнім пригодам, наповненими магією та зимовими чудесами!

У переддень новорічних свят у доброго казкового чарівника дуже багато справ! Встигнути прочитати всі листи від дітей, полагодити санчата, що зламалися ще минулого року, обрати найшвидших оленів і, звичайно ж, приготувати подарунки для слухняної малечі.

Однак, як бути, коли до Нового року залишились лічені дні, а Санта просто зник? Ні листа не залишив, ні підказки, де ж його шукати.
Мешканці засніженого замку не на жарт злякалися і відправили мудрого Ельфа на пошуки Санти. Та впоратися з цим складним завданням він один буде не в змозі. Тож на допомогу йому приходить чарівна Ельза, яка разом з маленькими друзями, нашими гостями, протистоїть всім випробуванням та розкриє секрет зникнення улюбленця всіх дітей.

Весела новорічна програма, інтерактивні ігри та конкурси, несподівані сюрпризи та перевтілення, яскраві декорації, що перенесуть вас до казкової країни, – на нашому святі вам не доведеться сумувати. А також запальна дискотека, фото з героями і, найголовніше, довгоочікуваний подарунок від Санти! Ми зуміємо вас здивувати!

Наша новорічна казка розпочнеться:

ВIК

3 — 5 рокiв
6 — 8 рокiв
9 — 12 рокiв

Дата ТА ЧАС

22 грудня 11.00
22 грудня 13.00
22 грудня 16.00

Вартість

350 грн*

*Подарунок (входить у вартість)

Тривалість програми – 1,5 години.
Встигніть придбати квитки! Кожного дня їх стає все менше )
Всі питання можна задати за телефонами

(066) 524 0550, (067) 524 0550

або заповнити форму

Квитки можна придбати за адресою: вул. Павла Нірінберга, 3Б
в Banana Club.

Мы Вам перезвоним